НАГРАДНА ИГРА
НАГРАДНА ИГРА НА МАКПЕТРОЛ

НОВА НАГРАДНА ИГРА

ВЕРНА - една и единствена

од 1 МАРТ ДО 10 ДЕКЕМВРИ 2021

 

ВЕРНА - една и единствена и оваа година ја наградува вашата лојалност! Со вашата ВЕРНА картичка 6-та година по ред имате шанса за добивка!

Со најмалку 10 поени впишани на Вашата Верна картичка, ќе бидете дел од големата наградна игра на Макпетрол и потенцијален добитник на лаптоп DELL, викенд за двајца во хотелите на Макпетрол, ваучер за гуми, ваучер за Лубекс моторни масла, ваучер за Кристал Кар средство за ветробрански стакла и Верна наградни поени. Главни награди: мотор Honda, скутер Honda, гумен чамец со приколка и мотор Honda и современата Honda Jazz Hybrid.

КОЛКУ ПОВЕЌЕ ПОЛНИШ, ТОЛКУ ПОВЕЌЕ ДОБИВАШ!

За да ги прочитате целосните правила за наградната игра кликнете тука.


 

 

laptop1.png vikend.png poeni.png crystal.png lubex.png gumi.png
Зачленете се на нашиот NEWSLETTER и добивајте известувања за сите нови акции и производи:

©2014 МАКПЕТРОЛ АД. Сите права задржани.